1 / 4
Izdavam prodavam prikolki vo gradiste
4.000 €
24.05.2021 16:36

Охрид / Охрид

Se izdavaat povolno prikolki vo Gradiste Ohrid,prikolkite se komplet opremeni za 4 lica I imaat svojdvor ,oradeni se I pokrieni I se so sopstvena voda.tel 078539981,070282871

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
075361520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам