1 / 10
STAN 77m/2 na 5-KAT SPROTI KULTUREN DOM
По Договор
20.06.2022 04:05

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

3

Квадратура:

77 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

SE PRODAVA STAN OD 72m/2 550Evra M/2.PO IMOTEN LIST +10m/2 PO ELABORAT.
-ODLICHNA LOKACIJA, SPROTI KULTUREN DOM, NAD HALK BANKA.
-SO DNEVNA, KUJNA I TRPEZARIJA, DVE SPALNI, TOALET, 2 HODNIKA, DVE TERASI I 6m/2 PODRUM
ZA POVEKE INFO. 078/222-334


Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

"TOP POINT MG''
Mladen Grueski 12 A
Потврден огласувач
078/222-988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам