1 / 10
SE IZDAVA KAMP PRIKOLKA VO GRADISTE
1 МКД
Цената не е фиксна
29.06.2022 20:54

Охрид / Охрид

se izdava kamp prikolka vo gradiste kompletno opremena.. ima sopstvena voda, boljer, tus, televizor. frizider . i drugo...
Slobodni termini : od 12.07 do 21.07
I od 12.08 do 21.08.

Povejke informacii na tel:
071/ 302 - 044


Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
071302044
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам