1 / 7
Izdvam sobi vo s.Stenje
300 МКД
Цената не е фиксна
03.09.2022 11:26

Ресен

Квадратура:

20 m²

Греење:

Нема

Izdavam sobi vo selo stenje, sobite se tri krevetni (eden dupli i eden edinacen krevet) opremeni so TV i Wi-Fi, zaednicko Wc i zaednicka opremena kujna.Na 200m od novata plaza. Cena 300den po osoba

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

zlatko
Потврден огласувач
077 935 750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам