1 / 12
Izdavame sobi za studenti_DANILOV
2 €
20.04.2022 15:58

Штип / Штип

Квадратура:

400 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Izdavame novi luksuzno namesteni sobi za studenti i sredoskolci,vo centarot na Stip!
Telefoni za kontakt:
070319901;
070210215
Za poveke info i sliki posetete ne na FACEBOOK:
https://www.facebook.com/StudentskiDanilov/

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Kontakt
Потврден огласувач
070210215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам