1 / 4
Se izdavaat sobi ,, VILLA KONZULI ,,
1 МКД
29.01.2023 20:01

Битола / Битола

Квадратура:

25 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se izdavaat sobi ,, VILLA KONZULI ,,
Sekoja soba e opremena so: klima, minibar, tv, internet, postojano topla voda vo wc(solarno)

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

audi
Потврден огласувач
078803381
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам