1 / 12
ZEBRA ROLO VENECIJANER VARIOLAJT KOMARNICI ROLETNI
1 €
29.06.2022 15:50

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PRODAZBA I MONTAZA NA ROLETNI, KOMARNICI, VENECIJANER, VARIOLAJT, ROLO I ZEBRA ZAVESI REPROMETARIJAL I GENERALEN ZASTAPNIK ZA SVETSKI POZNATIOT BREND LUXAFLEKS.

INFORMACII ISKLUCIVO NA

077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам