Апартмани во близина на струшката чаршија,сопствен паркинг
350 МКД
Цената не е фиксна
22.12.2019 12:46

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Два ката со по две спални соби,купатило и кујна со трпезарија целосно опремена.И секој кат има по две тераси.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Nina
Потврден огласувач
070394948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам