1 / 11
VENECIJANER KOMARNICI ROLO ZEBRA KOMARNICI ROLETNI
12 €
22.11.2018 20:43

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Proizvodstvo, prodazba i montaza na visoko kvalitetni venecijaner roletni, variolajt zavesi, pvc i al. roletni, komarnici od site tipovi, rolo i zebra zavesi , armonika vrati site proizvodi se prosledeni so sertifikati za kvalitet i obezbeden dozivoten servis za site nasi klienti.


INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам