1 / 1
NIVI I PASISTA VO ATAROT NA SELO CELOPECI
По Договор
08.06.2020 17:36

Кичево

Квадратура:

30000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavat nivi i pasista vo atarot na selo Celopeci Kicevsko
Lice za Kontakt Milivoj Stojanoski
075-311-599

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам