1 / 6
GARDENIA AGREGATI AGREGAT GENERATOR
12 €
Цената не е фиксна
30.11.2021 21:17

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

SE PRODAVAAT AGREGATI GARDENIA SO GARANCIA OD 6 DO 12 MESECI ISTO TAKA IMAME REZERNI DELOVI KAKO I SERVIS ZA SITE TIPOVI DIEZEL I BENZINSKI AGREGATI PRAKAME I PO KARGO I RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI AGREGATI I GOLEMINI ZA PODETALNI INFORMACII NA TELEFON

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Агрегати

Се продава од:

AGREGATI
VIZBEGOVO
Потврден огласувач
077983858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам