1 / 5
PLANSKA KUKA NA NEGOTINO 7A
17.900 €
18.500 €
27.05.2023 07:07

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

negotino 7a

Planska kuka zdrava gradba so dvorno mesto pozadi.

INFO NA:
078 591 365
078 224 674

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
075426088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам