1 / 12
ROLO ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ZEBRA VENECIJANER
1 €
30.05.2023 07:50

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Profesionalno avtomatizirano proizvodstvo na: Venecijaner , variolajt , rolo i zebra zavisi , kako i PVC i AL. ROLETNI, Komarnici od site tipovi

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам