1 / 2
VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER ROLO ZEBRA
12 €
22.11.2018 20:43

Аеродром / Скопје

IZRABOTKA I MONTAZA NA KOMARNICI OD SITE TIPOVI - FIKSNI, VRATA , SARKI, ROLO, ROLO VO RAMKA, ROLO SIBER, PLISE.
MATERIJALOT E OD ALUMINIUM I FIBERGLAS MREZA SO NAJDOBAR KVALITET.

VOEDNO MONTIRAME I ROLETNI, VENECIJANER, VARIOLAJT , ROLO I ZEBRA ZAVESI.

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам