1 / 6
ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ZEBRA
1 €
22.11.2018 20:41

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PROIZVODSTVO I MONTAZA NA VENECIJANER ROLETNI, VARIOLAJT ZAVESI, PVC I ALUMINIUM ROLETNI, KOMARNICI (FIKSNI, VRATA, ROLO) SO EKSTRA KVALITET BRZA IZRABOTKA, KAKO I UVOZNA PROGRAMA NA ROLO I ZEBRA ZAVESI, DRVEN VENECIJANER, PVC VARIOLAJT

Voedno nudime i prodazba i montaza na pvc prozori i vrati od svetski poznatiot i renomiran brend Aluplast 5/6 komoren, vgraden mehanizam za kip so 2,3 diktunzi, OKOV MACO - Avstrisko poteklo i seto toa po fabricki ceni.

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам