1 / 2
VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER ZEBRA ROLO
12 €
24.11.2018 07:39

Ѓорче Петров / Скопје

Izrabotuvame variolajt zavesi, zebra, rolo, komarnici od site modeli, roletni, venecijaner so Holis metal repromaterijal najdobar na svetskiot pazar.

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам