1 / 2
ROLO ZEBRA VENECIJANER ROLETNI VARIOLAJT KOMARNICI
1 €
13.12.2018 17:43

Чаир / Скопје

Proizvodstvo i montaza na visoko kvalitetni proizvodi so luks kvalitet i repromaterijal so A+++ klasa za: - venecijaner roletni (21 m.mikron) - variolajt zavesi - rolo i zebra zavesi - roletni pvc i aluminium - komarnici ( od site tipovi ) - armonika vrati -drven venecijaner 25mm i 50mm

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам