1 / 11
KOMARNICI ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI VARIOLAJT
1 €
29.06.2022 06:58

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производство, продажба и монтажа на високо квалитетни венецијанер ролетни 16мм и 25мм, перфорирани, венецијанер копија на дрво, со бордури, венецијанер со коса и прекршена корниза, како и вариолајт завеси со повеќе типови на платна, а нудиме и монтажа на следниве артикли од увоз со најдобар квалитет и изработка: -Зебра(Sun strip) и роло завеси во огромна палета на бои, материјали, дезени,апликации, дрвен венецијанер со ширина 25мм i 50мм и алумински венецијанер со ширина од 35мм i 50мм, пвц вариолајт. Нудиме соработка и големопродажба на ролетари и производители на ПВЦ (PVC) и АЛ (AL) столарија од цела Македонија. ЕКСТРА КВАЛИТЕТ и БРЗА ИЗРАБОТКА ПО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ ...

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам