1 / 3
ROLO ZEBRA VENECIJANER ROLETNI VARIOLAJT KOMARNICI
1 €
27.06.2022 08:13

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Proizvodstvo i montaza na variolajt zavesi i venecijaner roletni,plc i aluminium roletni, komarnici od site tipovi,rolo i zebra zavesi, kako i pvc prozori i vrati od brendot Aluplast. Nudime brza , kvalitetna , profesionalna usluga dokazana i potvrdena so site sertifikati za kvalitet, voedno nudime sorabotka i golemoprodazba na site roletari od Makedonija.

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам