1 / 11
ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT
1 €
Цената е фиксна
Денес 07:45

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ПРОИЗВОДСТВО, МОНТАЖА И СЕРВИС НА:

-РОЛО И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ СО ОГРОМЕН ИЗБОР НА БОИ, ПЛАТНА И ДЕЗЕНИ

-ЗЕБРА И МИНИ ЗЕБРА ЗАВЕСИ СО ОГРОМЕН ИЗБОР НА БОИ, ПЛАТНА И ДЕЗЕНИ

-ВЕНЕЦИЈАНЕР 16мм и 25ММ СО ШИРОКА ПАЛЕТА НА БОИ

-ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР 25мм и 50мм

-ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ ОД ПЛАТНО И ПВЦ

-НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ ПВЦ И АЛУМИНИУМ НА БЕЛО, СИВО, КАФЕНО

-КОМАРНИЦИ ОД СИТЕ ТИПОВИ - ФИКСЕН, ВРАТА, РОЛО, ПЛИСЕ...

ОДБЕРЕТЕ КВАЛИТЕТ И БРЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА, А ЗА СИТЕ НАШИ ПРОИЗВОДИ ДОБИВАТЕ ГАРАНЦИЈА И НЕОГРАНИЧЕН ОБЕЗБЕДЕН СЕРВИС.

ЕКСТРА ПОПУСТИ ДО 30% НА ЦЕЛОКУПНИОТ АСОРТИМАН ДОКОЛКУ Е БЕЗ ВКЛУЧЕНА МОНТАЖА ЗА СКОПЈЕ И СИТЕ ГРАДОВИ НИЗ МАКЕДОНИЈА ЗА КОИ ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМАШНА АДРЕСА


НЕШТО ПОВЕЌЕ ЗА НАШИТЕ ЗАВЕСИ МОЖЕТЕ ДА ПРОСЛЕДИТЕ НА СЛЕДНИОВ ЛИНК:

https://www.facebook.com/venecijaner

Нудиме соработка и големопродажба на ролетари,занаетчии и производители на ПВЦ И АЛ столарија од цела Македонија.

ВРШИМЕ ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.

____________________________________________
Venecijanki, venecijaner, venecijan, Variolajt zavesi, rolozavesi, drven venecijaner, PVC Prozori i vrati, roletni, komarnici, венецијанки, венецијанер ролетни, венецијан, вариолајт завеси, ролозавеси, ПВЦ Прозори, врати, пластични, алумин ролетни, комарници,okov, алупласт, профил, германски, prozorci, prozorec, pvc, aluplast, прозорец, прозорци, пвц, алупласт, оков


Понуди и нарачки на фб страна
https://www.facebook.com/venecijaner
или на емаил:
jovanov_petar@yahoo.com

INFORMACII ISKLUCIVO NA

077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам