1 / 12
Gorilnik , Pecka , Skara Inox
1 €
Цената не е фиксна
03.07.2021 02:30

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Професионални гасни горилници (шпорети) наменети за ресторани и кујни. Максимална ефикасност и квалитет. Изработени по ХАСАП стандарди и единствени од овој тип на Македонскиот пазар
Sporet:
Co 1 gorilnik
Co 2 gorilnik
Co 4 gorilnik
Sporet + Pecka
Pecka za Pizza
Pecka Dupla
Skara

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

amir
Потврден огласувач
38972732122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам