1 / 1
ZEBRA PVC PROZORI KOMARNICI VENECIJANER ROLO ROLETNI
1 €
22.11.2018 20:42

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Proizvodstvo i montaza na visoko kvalitetni : - mini rolo i mini zebra - venecijaner roletni(21 m.mikron) - variolajt zavesi - rolo i zebra zavesi - roletni pvc i aluminium - komarnici ( od site tipovi ) - tendi - PVC PROZORI I VRATI - PROFILI ALUPLAST I VIVAPLAST PO FABRICKI CENI PROPRATENI SO SITE SERTIFIKATI ZA KVALITET.

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам