1 / 6
Se prodava novo EKG !!!
450 €
Цената не е фиксна
11.02.2020 17:33

Куманово / Куманово

Se prodava novo EKG mozna zamena za kola
Informacii samo na ovoj tel: 076/978407

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Zoran
Потврден огласувач
078598867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам