1 / 3
Медицинска магнетна белезица
1.590 МКД
Цената е фиксна
17.06.2019 15:05

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Цена 1590 денари со вклучена достава до адреса.
Нов модел. Поефикасна и поквалитетна од претходната. Се купува еднаш засекогаш, магнетот не се троши. Изработена од квалитетен материјал. ГАРАНТИРАМЕ ЗАМЕНА ПРИ ОШТЕТУВАЊЕ! Водоотпорна. Универзална, погодна за секој пол. Се подесува на секаква големина. Ги подобрува крвниот притисок и вашето расположение. Помага во подобрување на метаболизмот, штити од појава на рак. Помага за ублажување на повреди. Има неверојатна способност да го подигне нивото на активност на различни органи, овозможувајќи им да привлечат повеќе кислород за поддршка на природниот одбранбен систем на телото. Ги зголемува спортските перформанси и издржливоста. Ги релаксира телото и умот. Помага за главоболка. Помага при појава на артритис, несоница, висок холестерол, мигрена и сл. Промовира чувство на благосостојба. Неутрализација на радиоактивните зраци околу вас. Испуштање на отрови и други непотребни материи од телото. Го ублажува физичкиот стрес, вкочанетост и грчеви.
Ги контролира отоците. Овозможува квалитетен сон. Го успорува стареењето. Спречува раст на бактериите. Ја одржува топлината на телото.
Контакт:
075 669 804
077 997 068

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Се продава од:

Христијан
Потврден огласувач
075669804
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам