1 / 3
Tepisi 100% volna ekstra
7.900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.05.2023 20:18

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Se prodavaat tepisi so dobar kvalitet 100% volna. Dimenzii: 3.0m x 2.5m.
vkupno 3 parcinja od koi 1 nov nekoristen.
Cena za koristeni: 7900 den.
Cena za nov: 14900 den.

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
071/391-998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам