1 / 4
PUMPI ZA BENZINSKA
200 €
Цената е фиксна
29.04.2022 16:13

Куманово / Куманово

PUMPI ZA BENZINSKA, ZA PRIVATNI POTREBI KOJ IMA CISTERNA ITN...SKORO NOVI,MALKU KORISTENI STAR MODEL RUSKI ILI BUGARSKI,
DOBRO SOCUVANI DVE ZA BENZIN I EDNA ZA DIZEL,CENA ZA EDNA 500EVRA,ZA SITE TRI MOZE CENA PO DOGOVOR
info.na tel.077/576-831
info. na tel.077/576-831
info. na tel.077/576-831

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077 576-831
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам