1 / 5
NOV AKG WMS45 PRESENTER
250 €
26.09.2020 11:12

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOV WIRELESS MIKROFON AKG WMS45 PRESENTER
Tel. 075 248405

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

AKG
Потврден огласувач
075 248 405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам