1 / 7
Kukja od 350 m2
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.03.2023 15:26

Охрид / Охрид

Број на соби:

10

Квадратура:

350 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

450 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ул. Петрино бр. 8

Kukjata ima podrum, prizemje, sprat i potkrovje.
Cist imoten list.
Parno greenje povrzano so kamin.
Gradena so kvaliteten gradezen materijal.
Dvorno mesto od 450 m2.
Plateni komunalii za gradba za dopolnitelni 100m2.
Nasadi od ovoshni i zimzeleni drva i shpalir so nasadi od kivi.
Slave 071 326 527
Slave 071 326 527
Slave 071 326 527
Slave 071 326 527

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Cele
Потврден огласувач
071674685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам