1 / 4
Pumpa za voda
200 €
02.05.2020 12:27

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Prodavam pumpa za voda slovenska.vo isprvna sostojba zacuvana
- 4 litri voda vo sekunda
- 2600 obratai vo min
- dostignuva 25 metri visinski voda
-5/4 izlez

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

Dusko
Потврден огласувач
070903646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам