Logo

Викендица за одмор и рекреација - поволно

Број на оглас: 2141054 | Објавен на: 15.02.2020, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 350 m²

Број на соби: 3

Греење: Нема

Наместена: Да

Цена: 32.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Се продава викендица во Село Љубаништа, на мирна локација со поглед на езеро. Викендицата се наоѓа под самото село на Улица Шилешница. Површината на земјиштето изнесува 350 м2, од кои 303 м2 се дворно земјиште, а 47 м2 се наоѓаат под куќа, големината на викендицата е 61м2. Викендицата се состои од: кујна кој се наоѓа на првото ниво, а на второто ниво има ходник со: спална, дневна и купатило. Во самата Викендица е приклучена струја и вода.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач