1 / 2
Servis na klima
По Договор
15.03.2023 00:59

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Sevis, montaza, demontaza, dopuna so freon, odrzuvanje i hemisko cistenje po najevtini ceni.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава / Можна е замена од:

Caki
Потврден огласувач
077800571
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам