Logo

Екстра куќа

Број на оглас: 2146352 | Објавен на: 15.10.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 9

Квадратура: 450 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 2000 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Запад

Адреса: Село дорутовец

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава нова куќа со површина од 450м2 и огромно дворно место од 2000м2 во населба Дорутовец на само 4км одлечена од центарот на Велес !!! Куќата е легализирана поседува и одвод и довот !! За подетални информации јавете се на 078336141- Тони !!!

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  hristijan

Потврден огласувач