1 / 1
LICENCIRANO SMETKOVODSTVO
По Договор
31.05.2022 18:31

Аеродром / Скопје

Лиценцирано сметководствено биро врши регистрација на фирми без трошоци односно 0 денари. Ваше е да дојдете на првични гратис консултации само со лична карта. Останатото е наше и готово за 1 ден. По регистрацијата на фирмата, Ваша обврска е да ни го доверите сметководството. Нашиот тим составен од искусни професионалци ви нуди:

***Завршни сметки
***Регистрација на фирми***ГРАТИС
***Престој и работни дозволи за странци
***Финансово и материјално сметководство
***Девизно работење
***Пресметка на плати
***Пресметка на ДДВ
***Пресметка на Е-ПЕРСОНАЛЕН ДАНОК
***Пријава/одјава на работници***ГРАТИС
***Пријава/одјава/боледувања на работници во социјално***ГРАТИС
***Вадење на ХТП***ГРАТИС
***Припрема на документи за кредит
***Изработка на бизнис/старт-ап планови
***Промени во централниот регистер
***Ликвидација на фирми
***Посредување при утужување и наплата на долгови.
***Сметководствен, даночен и правен консалтинг
***HACCP консалтинг
***Комплетна логистичка подршка
***Обезбеден гратис паркинг


5 разумни причини зошто да го одберете Друштво за сметководство и консалтинг ПАРТНЕР ПЛУС ДООЕЛ Скопје

1. ИСКУСТВО - во нашата фирма работат искусни лиценцирани сметководители со работно искуство од 15-27 год.
2. ПРОФЕСИOНАЛИЗАМ - вработените сметководители се дипломирани економисти со долгогодишна континуирана посета на семинари и обуки од областа на сметководството и финансиите.
3. ЕКСПЕДИТИВНОСТ - сите ваши барања во врска со водењето и функционирањето на вашата фирма ги извршуваме во најкус рок.
4. АЖУРНОСТ - генерално работиме по принцип на месечно примо-предавање на сметководствената документација и сето тоа е ажурирано за неколку дена.Во исклучителни случаи по барање на клиентот се договараме и за неделно примо-предавање на документите.
5.СЕРИОЗНОСТ - присутни сме на пазарот од 1990 год.до денес и ке бидеме присутни наредните години.Имаме 6 вработени и ги поседуваме сите потребни и дополнителни лиценци.Ве очекуваме на тел.075/38 49 48; 02/2 44 44 89
web: www.partnerplus.mk

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од:

PARTNER PLUS
UL.FEVRUARSKI POHOD BR.60
Потврден огласувач
075/38 49 48
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам