1 / 1
Alternator (stator/namotki) za Honda CBR 929/954 NOVI NOVI !
По Договор
07.09.2021 18:07

Битола / Битола

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2001

Модел:

cbr 929/954

Alternatorot e nov ne e montiran nitu ednash pasova na 929 I 954

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078219633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам