1 / 7
stan vo ohrid centar
1 €
07.08.2022 14:34

Охрид / Охрид

Квадратура:

70 m²

Спрат:

2

Греење:

Нема

stanot se naoga pozadi skalestata zgrada na 200 metri pozadi Ohridska Banka ima edna spalna soba,dnevna soba so televizor (kablovska) ,internet, dve terasi,kujna celosno opremena ,kupatilo i pred zgradata obezbeden parking ( ne se naplaka).Barajte ne na 075-221-254 LJUBE i 075 331 182 saso

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Sasho
Потврден огласувач
075 331 182 076 752 749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам