1 / 5
stan ohrid kaj Gimnazijata eftino
1 €
10.08.2022 09:51

Охрид / Охрид

Греење:

Друго

stan vo ohrid kaj ohridskata gimnazija na 4 sprat edna spalna soba dnevna soba trpezarija kujna celosno opremena parking 075 221 254 ljube

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Sasho
Потврден огласувач
075 331 182 076 752 749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам