1 / 12
opel astra 1.7 dti
1.500 €
10.01.2019 13:56

Берово / Берово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2018

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

prodavam opel astra 1.7 DTI 2000 god so realni 125000 km reg do 07 2017 komplet so tehnicki pregled, zelen karton i osiguruvanje klima ispravna se ispravno vo super sostojba moze zamena za buba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
075673642
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам