1 / 12
Orginal Ray Ban Naocari za Sonce Made in Italy100%Uv Pro
70 €
28.09.2021 11:46

Велес / Велес

Naočari za sonce 100% Uv zaštita 400Uv golemini 3026 i 3025 lekite se od staklo okvirite se od visoko kvaliteten materijal.
Vo komletot odi
1kom naočari Ray Ban
1kom kožna fotrola Ray Ban
1kom maramče za čistenje Ray Ban
1kom kniška so instrukcii Ray Ban
1kom katalog Ray Ban Orginal
Naočarite se novi i gi ima vo dve boi
Tel :070 681 904
Viber : 0038970681904

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Машки Златен накит / Разно

Се продава од:

SKIproperty
ul:Vasil Anteski Dren br:9 Veles
Потврден огласувач
0038970681904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам