1 / 4
Mini pool slol
10.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.05.2023 09:51

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

ITNO Se prodavaat dva mini topli stolovi novi ne upotrebivani ispravni sluzat za odrzuvanje toplina na hrana mozna e zamena za frizider...skara.....friteza dajte ponuda

informacii vo ribarnica nagoricki sokak do pazar

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава / Можна е замена од:

Daniel
Потврден огласувач
070437197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам