1 / 10
timberland cizmi za planinarenje
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.09.2019 17:28

Скопје Центар / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

36

Боја:

Кафена

1.timberland 35
2.timberland 36.5
3.VOJNICKI NOVI VISOKI BR 37
4.NISKI KOZA BR 36
prakam po kargo

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

S@H
skopje
Потврден огласувач
70-272-412
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам