1 / 1
VENECIJANER VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA
12 €
11.05.2019 21:39

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ, ВЕНЕЦИЈАНЕР, ВАРИОЛАЈТ, ЗЕБРА, РОЛО ЗАВЕСИ, КОМАРНИЦИ.
____________________________________________

-ВЕНЕЦИЈАНЕР-ВО РАЗНИ БОИ И ДИМЕНЗИИ
-ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР
-ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ
-ВАРИОЛАЈТ ПВЦ
-ЗЕБРА И РОЛО ЗАВЕСИ ВО РАЗНИ БОИ И ПЛАТНА
-ПЛАСТИЧНИ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ
-РОЛО КОМАРНИК - СО МОЖНОСТ ЗА КРЕВАЊЕ И СПУШТАЊЕ
-КОМАРНИК СО ШАРКИ-СО МОЖНОСТ ЗА ОТВАРАЊЕ
-ФИКСЕН КОМАРНИК
-ШИБЕР КОМАРНИК
-ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ ____________________________________________

*Нудиме соработка и големопродажба на сите фирми и индивидуалци ролетари,занаетчии и производители на ПВЦ и Алуминиум столарија низ цела Македонија

Info isklucivo na
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Корнизи

Се продава од:

Јованов
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам