1 / 12
TURSKI vrati so masivna kasa bez montaza
120 €
Цената е фиксна
26.05.2023 07:56

Куманово / Куманово

Kompletna vrata so kasa 20sm i pervazi so shteluvanje farbani so poluuretaska boja 25% sjaj ispracam po kargo.Samo bez racka.Vratite so otvor za staklo 130eur.BEZ MONTAZA.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Dragan
Milan Lisica br12
Потврден огласувач
078535488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам