1 / 4
Pecam prasinja i jagninja
50 МКД
01.07.2020 20:07

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Професионален месар пече прасиња, јагниња, месо, риби, а воедно врши набавка и средување на истите доколку имате потреба.

Категорија: Храна и готвење / Месо, салами и колбаси

Се продава од:

Vlaste Zdravkovski
Потврден огласувач
077579185
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам