1 / 1
Kamionska avtodijagnostika
7 МКД
16.11.2022 10:16

Скопје Центар / Скопје

ПРОФЕСИОНАЛEН ДИЈАГНОСТИЧКИ СКЕНЕР ЗА АВТОМОБИЛИ, КАМИОНИ, АВТОБУСИ! може да дијагностицира патнички - лесни возила, комбиња - комерцијални возила и тешки товарни возила - камиони, автобуси, приколки. MAN, VOLVO, MERCEDES, IVECO, RENAULT, DAF, SCANIA kamioni.

Најефтини професионални уреди за автодијагностика 070 598-026

Достава по брза пошта низ цела Македонија.


Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercury, Mercedes, Mini, Nissan, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Toyota, Vauxhall, Volvo, VW. Golf, Passat, Polo, Astra, Vectra, Corsa, Focus, Mondeo, Ibiza, Leon, VW, Audi, Seat, Skoda, Ford, MAN, Scania, Daf, Iveco

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам