КУЌНО МЕСТО
1 €
07.01.2021 09:54

Демир Хисар

Квадратура:

335 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава куќно место над гимназијата со средена комплет документација.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

zo-mac
Потврден огласувач
071793613
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам