1 / 12
MOTEL VOLINA ekstra cena za kraj na sezona 5€
По Договор
08.07.2021 13:34

Струга / Струга

Se izdavaat 12 kompletno opremeni apartmani i sobi vo struga. 50 metri vo blizina na centarot ,i 150metri vo blizina na plazata..
APARTMANITE -SOBITE se opremeni so toalet, tv, kabloska, terasa,internet-Wi-Fi, parking & i plus zaednicka KUJNA g
(servis tajneri,elektricen sporet,frizider,tv,fildzani za kafe i dr)
Na samoto prizemje od objektot se naogja kompletniot opremen market "MISA''

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

sadik
Потврден огласувач
070727940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам