1 / 11
Dual CD/MP3 Player OMNITRONIC CMP-462
200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2022 10:39

Аеродром / Скопје

Pleerot e kako nov, vo kutija, skoro ic nekoristen! Kupen e od Alfa Audio, Kapistec!

Moze i zamena!

OMNITRONIC CMP-462 Dual-CD/MP3-Player

076303603

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Јован
Потврден огласувач
076303603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам