Logo

ИМПЕРИЈА – Стан 60м²

Број на оглас: 2171914 | Објавен на: 15.08.2019, 00:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 60 m²

Греење: Друго

Спрат: 4 кат

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Шифра Б 78/8
Се продава нов стан со површина 60м²,со распоред – дневна,кујна (опремена),трпезарија,спална,ходник,купатило.
Површина на тераса 8м²
Источна страна
Кат – 4 со лифт
Станот се наоѓа во центар (кај градскиот пазар)
Можна е замена за стан (понова градба) во Скопје,населба Карпош,Тафталиџе,Козле
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771

Огласи од: ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

Булевар Туристичка 36А
Охрид

Станете Премиум член

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ИМПЕРИЈА

Потврден огласувач