Logo

Sportski ploci za prozorec Hyundai i30 2012

Број на оглас: 2172765 | Објавен на: 16.09.2019, 14:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat sportski ploci (x2) za stranicni (triagolni) prozorcinja za Hyundai i30 2012 novi, nekoristeni... 070 888 417

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Martin

Потврден огласувач