Logo

ИМПЕРИЈА – Замена на стан

Број на оглас: 2173571 | Објавен на: 15.08.2019, 00:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Спрат: Приземје

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Шифра Ц 21/20
Се продава нов стан со површина 97м²,со распоред – дневна,кујна,трпезарија,спална,детска,ходник,купатило.
Површина на тераса 6м²
Станот има инсталација за греење и ладење.
Источна страна
Кат – 4 со лифт
Станот се наоѓа во центар (кај градскиот пазар)
Можна е замена за стан (понова градба) во Скопје,населба Карпош,Тафталиџе,Козле
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771

Огласи од: ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

Булевар Туристичка 36А
Охрид

Станете Премиум член

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ИМПЕРИЈА

Потврден огласувач